Tenisky Adidas

Tenisky Adidas patří k nejznámější obuvi a mají své příznivce po celém světě. Podobně jako další velké značky vyniká Adidas perspektivním designem a inovativním technologickým řešením.

Slavné tenisky Adidas

Ke slavným kolekcím obuvi Adidas patří NMD pro městské nomády či kultovní Superstar. Tyto streetstylové boty mají pevný střih, silnou gumovou podrážku a minimalistický design. Dalšími populárními kolekcemi jsou Stan Smith a Gazelle. U tenisek Adidas máme možnost sáhnout po nadčasové klasice i módních výstřelcích. Je na každém, co upřednostní. Všechny kolekce začínaly jako sportovní boty pro profesionály, později si je oblíbila široká veřejnost.

Historie bot Adidas

Tenisky Adidas mají dlouhou historii. Již roku 1928 předvedl na olympijských hrách v Amsterodamu Adolf Dassler (zvaný Adi) se svým bratrem první boty, které vynalezl. Roku 1936 přišly první významné úspěchy těchto tenisek. Firma Adidas vznikla až roku 1948. Tehdy se cesty bratrů profesně rozdělily. Druhý z bratrů založil značku Puma.

V botách Adidas závodili a vítězili například i manželé Zátopkovi. V 60. letech se stal Adidas jedním z největších výrobců sportovních potřeb na světě. Značku vyhledávali i amatérští sportovci. Spolu s třemi pruhy se roku 1972 objevilo další logo v podobě speciálního trojlístku Trefoil.

Pánské kožené stylové tenisky Adidas X Kevin Lyon

Tenisky X Kevin Lyon z řady ZX od renomované značky Adidas jsou nesmrtelnou legendou. Jsou sázkou na jistotu a garancí vaší maximální spokojenosti. Tenisky mají kulatou zpevněnou špičku. Pata má měkké polstrování pro co nejvyšší komfort. Nehrozí otlaky, puchýře apod. Silnou stránkou je samotný materiál, kdy se jedná o broušenou kůži z rubové strany, kdy vlákna zůstávají na povrchu a semiš tak má menší tendenci k poškození než nubuk. Mezipodešev je z polyuretanové pěny, která patří mezi nejlepší tepelné izolanty. Legendární šněrovací tenisky jsou prostě cool a stejně tak budete vy v nich.

Cena v době recenze: 3399 Kč

Dětské kvalitní červené tenisky Adidas

Dětské červené tenisky Adidas jsou z kvalitního, odolného materiálu. Šněrovací dětské tenisky jsou vhodné na sport, volnočasové aktivity, ale i do města, školy apod.

Cena v době recenze: 1 329 Kč

Dětské tenisky Adidas na suchý zip

Tensaur Run C od věhlasné a osvědčené značky Adidas vynikají po všech stránkách, tj. po funkční, materiální i designové. Dětské sportovní boty v šedo-růžovém barevném provedení. Jsou vhodné pro všechny aktivní malé a mladé sportovce. Jsou vhodné nejen na sport, ale i běžné nošení, stejně tak na delší procházky, výlet do přírody apod. Prodyšná vrchní část boty zajišťuje efektivní odvětrávání nohy. Komfortní dětské sportovní boty jsou zároveň lehké. Mají kvalitní podešev z gumy tlumící nárazy a skýtající chůzi či běh mnohem bezpečnější.

Cena v době recenze: 599 Kč

Dívčí tenisky Adidas na suchý zip

Dětské tenisky Adidas v černém provedení s bílou podrážkou a logem značky jsou z kvalitního a odolného materiálu. Tenisky mají elastické tkaničky a zapínání vpředu na suchý zip.

Cena v době recenze: 657 Kč