Běžecké boty

Běžecké boty jsou nezbytností pro každého, kdo se rozhodně pro běh. Nevadí, že běháte jen občas nebo na kratší vzdálenost, speciální boty zkrátka potřebujete. Nešetřete na nich zbytečně. Samozřejmě podle terénu, individuálního pocitu komfortu a délky běhu se odvíjí konkrétní výběr boty.

Šetřete zdraví s moderní běžeckou obuví

Zažijte při běhání opravdový komfort díky moderním systémům tlumení nárazů. Ty šetří vaše klouby a záda. Při běhání si totiž můžete snadno uškodit, pokud nemáte dobrou techniku a vhodné obutí.

Při výběru běžeckých bot zohledňujeme řadu faktorů a design je pouze jedním z nich. Záleží na tom, po jakém povrchu běháme, jak často, jakou vzdálenost, jakým stylem, zda požadujeme nepromokavost, širší botu a tak podobně. Zajímají nás střihy, materiály a technologie.

Jedny boty často nestačí

Podle terénu rozlišujeme boty silniční, terénní a kompromisem jsou boty univerzální. Mnoho z nás běhá po různorodém povrchu, pro něj budou takové boty dobrou volbou. Lehké a prodyšné běžecké boty, ve kterých si naše noha tak libuje v létě, asi nebudou to pravé ořechové pro zimní výběhy. V botách s nepromokavou membránou se zase více potí nohy. Jsou určeny pouze do opravdu nepříznivého počasí. Kdo se běhu věnuje intenzivně, nevystačí si pravděpodobně s jediným párem běžecké obuvi. Postupně si pořídí boty pro různé situace a bude je střídat dle potřeby.

Vhodně zvolené běžecké boty nám pomohou se správnou technikou běhu, zajistí pohodlí, ochrání nohy před zraněním a umožní doběhnout bezbolestně.

Pánské tenisky ASICS OC RUNNER

Pánské tenisky ASICS OC RUNNER jsou univerzální a jsou vhodné jak na běh, tak i díky kvalitnímu zpracování na delší chození apod. Pánské nízké šněrovací tenisky zaujmou nejen vzhledem, ale i nejvyšší kvalitou zpracování. Komfort bezpečné chůze i běhu umocněn ergonomicky tvarovanou vyšší podrážkou. Fixace nohy díky šněrování. Noha bude tak perfektně zafixována pro váš ničím nerušený běh, celodenní chození, dlouhou procházku apod. Design boty replikuje vzhled běžecké obuvi z 80. let s rafinovaným střihem.

Cena v době recenze: 1 855 Kč

Dětské kvalitní červené tenisky Adidas

Dětské červené tenisky Adidas jsou z kvalitního, odolného materiálu. Šněrovací dětské tenisky jsou vhodné na sport, volnočasové aktivity, ale i do města, školy apod.

Cena v době recenze: 1 329 Kč

Dětské boty na atletiku Kiprun Grip

Vybíráte dětskou sportovní obuv? Chcete kvalitní boty na atletiku pro vaše dítě? Dětské boty na atletiku Kiprun Grip v barevné kombinaci šedé, černé a oranžové jsou určené pro všechny malé a mladé aktivní sportovce. Tyto přilnavé boty s velmi dobrým tlumením jsou tak řešením a zárukou bezpečnosti. Tlumení došlapu je zásluhou technologie provedení. Části syntetického materiálu se postarají o dobrou fixaci dětské nohy. Sportovní boty jsou vpředu na klasické šněrování a tím pohodlné utažení podle potřeby. Jsou z kvalitního a voděodolného materiálu.

Cena v době recenze: 749 Kč

Dětské tenisky Adidas na suchý zip

Tensaur Run C od věhlasné a osvědčené značky Adidas vynikají po všech stránkách, tj. po funkční, materiální i designové. Dětské sportovní boty v šedo-růžovém barevném provedení. Jsou vhodné pro všechny aktivní malé a mladé sportovce. Jsou vhodné nejen na sport, ale i běžné nošení, stejně tak na delší procházky, výlet do přírody apod. Prodyšná vrchní část boty zajišťuje efektivní odvětrávání nohy. Komfortní dětské sportovní boty jsou zároveň lehké. Mají kvalitní podešev z gumy tlumící nárazy a skýtající chůzi či běh mnohem bezpečnější.

Cena v době recenze: 599 Kč

Dámské běžecké tenisky ON W CLOUDVISTA

Není náhoda, že běžecké boty On Cloud mizí ze skladů rychlostí Usaina Bolta. Jde totiž o nejlehčí plně odpružené boty s nejmodernějšími stylovými technologiemi. Tlumené dopady, vynikající výkon a přilnavost, rychlo šněrování, tvarovaná pata. A to jsou jenom základní důvody, proč jsou mezi běžci tak oblíbené.

Cena v době recenze: 3 999 Kč

Dětské barevné tenisky na suchý zip na atletiku

Dětské boty na suchý zip na atletiku Flex Run v modro-zeleném provedení jsou z kvalitního a odolného materiálu. Boty jsou určené pro děti, které začínají s atletikou v klubu nebo ve škole.

Cena v době recenze: 549 Kč